Kocaeli YDS İngilizce Kursu

YDS yaklaşırken Kocaeli YDS İngilizce kursu kayıtları için geç kalmamanızı öneririz. Genellikle kayıtlar için kesin bir süre yoktur. Hatta sınava az bir zaman kala bile kayıt olmanız mümkündür. Peki herhangi bir YDS’ye hazırlık İngilizce kursu seçiminde nelere dikkat edilmelidir?

Kısaca;

*Öğretim teknikleri bakımından incelenmelidir
*Sizlere nasıl bir eğitim modeli sunduklarını ve fiyatlandırmanın ne olacağını öğrenmelisiniz
*Ayrıca kelime ezber çalışması için özel bir uygulamaları var mı?
*Haftanın hangi günleri ve günlük kaç saat ders olacağı

Gibi, araştırılması gereken kriterler derlenebilir.

Peki ya Kocaeli YDS İngilizce kursu yerine çok daha uygun maliyetli ve iyi bir puan alma garantisi verecek başka bir yöntemin olduğunu söyleseydik, ne düşünürdünüz?

Bu sınavda başarılı olabilmek için çalışmanız gereken iki ana kol var. Birincisi dil bilgisi, ikincisi ise kelime ezberidir. Çünkü YDS’de karşınıza çıkacak olan 80 sorunun hemen hemen hepsi dil ve kelime bilgisi yeterliliğinizi ölçmektedir. Dolayısıyla da, dil bilgisi konularına hakim olmayan ve kelime haznesi geniş olmayan bir adayın bu sınavda iyi bir net çıkarması da çok düşük bir ihtimal dahilindedir.

Sizlere bu yazımızda bahsedeceğimiz düşük maliyetli ve kesin başarı garantisi veren yöntem ise da-vinci yöntemidir. Bu yöntem temel olarak görsel hafızadan faydalanmaktadır. Aslında bu yöntemin ne olduğu çok da önemli değildir. Önemli olan ise bu yöntemin kullanılarak hazırlanıldığı videolardır. Sizler bu yöntemin kullanılarak hazırlandığı videoları izleyerek, çok kısa bir süre içerisinde YDS dil bilgisi konularını bitirmiş ve YDS’de en çok çıkan kelimeleri ezberlemiş olacaksınız. Bu sayede sınavda başarınızı da garantileyeceksiniz. Üstelik diğer bir çok yönteme kıyasla bu yöntem çok daha az zamanınızı almaktadır ve bu yöntem ile YDS’ye hazırlanmak oldukça eğlencelidir.

 

Hemen Şimdi, Denemeye Ne Dersiniz?

Aşağıdaki videoyu izleyin ve video sonunda bu yöntemin gerçekten de işe yarıyor olduğunu göreceksiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w5NbC1A3G30

Seti satın almadan önce sizlere hazırladığımız örnek videoları izlemenizi istiyoruz. Çünkü kimse, emin olmadığı bir yöntem için ödeme yapmak istemez! Üstelik YDS gibi, hayatın geri kalanını önemli ölçüde etkileyecek bir sınav için doğru bir karar vermek durumundasınız. Bu bağlamda bizler, zamanınızı çalmayı değil, sizlerin en iyi yardımcısı olmayı amaç edinmiş durumdayız. Bu bağlamda YDS istatistiklerine göre sınavda en çok çıkan temel ve ileri düzeyde kelimeleri bu sete dahil etmiş bulunuyoruz. Toplamda 3 bin adet YDS’de en çok çıkan kelimeler ve 310 adet deyimsel fiiller bu set içeriğinde bulunmaktadır. Bu kelimelerin her birisi örnek videoda gördüğünüz teknik ile sizlere öğretilmektedir. Bu sayede setten öğrendiğiniz kelimelerin kalıcı olacağını %100 oranında garanti edebiliyoruz.

 

Sınav yaklaşırken çalışmak için geç kalmayın! Bu set, her YDS’ye hazırlık senaryosu için uygulanabilir nitelikte geliştirilmiştir.

 

Öyle ki;
*Gün içerisinde sınava hazırlanabilmek için yeteri kadar zamanı olmayanlar en azından 1 saatlik, her gün düzenli çalışma ile YDS’ye hazırlanabilirler,

*Gün içerisinde sınava hazırlanmak için yeteri kadar vakti olanlar günlük 2-3 gibi bir süreyi ayırarak, ortalama 3 ay gibi bir sürede kelimeleri kalıcı bir şekilde ezberleyebilirler.

*Sınava henüz daha hiç çalışmaya başlamamış olanlar ya da sıfırdan çalışmaya başlamak isteyenler, bu set içeriğinde yer alan dil bilgisi konu anlatımları, 1000 adet temel ve 2000 adet ileri seviye kelimeyi ve beraberinde 310 adet deyimsel fiilleri 4 ay gibi ortalama bir sürede tamamlayabilirler ve sınava tam anlamıyla hazır bir şekilde girebilirler.

*Orta ve ileri düzeydeki adaylar ise hem genel konu tekrarı hem de YDS’de en çok çıkan kelimeleri öğrenmek için bu setten faydalanabilirler.

Kısacası bu set hemen herkes için uygun niteliktedir ve günlük çalışma saatinizi tamamen kendiniz belirleyerek çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dersaneye gitmenize, onca para harcamanıza, zaman kaybetmenize gerek yok! Akıllı telefon, tablet yada bilgisayardan rahatlıkla çalışmalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

YDS’de Başarılı Olmaya Hazır mısınız?

Sınava yaklaşan günleri adayların en iyi bir şekilde değerlendirmesi gerekmektedir. Bu bağlamda YDS Smart YDS’ye hazırlık seti, tam olarak adayların zamanını en iyi bir şekilde değerlendirmeleri için geliştirilmiştir. İçeriğinde adayın sınavda başarılı olabilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm kelimeler yer almaktadır. Kelimeler derlenirken adayın sınavda en çok karşılaşma ihtimali olan kelimeler özenle derlenmiştir. Bu bağlamda özellikle de geçmiş sınavların istatistiklerinden faydalanıldığına dikkat çekmek istiyoruz. Başka bir yerde bulunamayacak bu eşsiz set sayesinde adayın oldukça kısa bir süre zarfında oldukça fazla kelimeyi öğrenebilmesi mümkün hale gelmiştir. Biliyorsunuz ki sınav genelinde hemen hemen tüm sorular, adayın ne kadar anladığına bağlı olarak doğru bir şekilde cevaplandırılabilmektedir. Dolayısıyla da adayın ilgili soruları doğru bir şekilde anlaması ve aynı zamanda doğru şıkı tercih etmesi ancak kelime bilgisi ile orantılı bir durumdur. Dolayısıyla da YDS’de en çok çıkan binlerce kelimenin bir arada bulunduğu bu setin tamamı ortalama 30 saat gibi bir sürede tamamlanabilir ve seti tamamlayan bir adayın en azından C seviyesinde puan alması beklenir. Adayın A ve B seviyelerine ulaşması ise kelimeleri çalışmaları ile beraberinde günlük olarak sorular çözmesine bağlı bir durumdur. Öte yandan set içeriğimizde aynı zamanda 310 adet deyimsel fiillere de yer vermekteyiz ki, bu deyimsel fiiller 3000 adet kelimeden ayrı bir paket halinde sizlere sunulmaktadır. Set içeriğinde sunduğumuz bu deyimsel fiiller tam anlamıyla A ve B seviyelerine başarı elde etmek isteyen adayların öğrenmesi gereken kelime grubudur. Sonuç itibariyle set içeriğinde yer alan eğlenceli videoları her gün düzenli bir şekilde izleyerek, sadece bir kaç aylık gibi bir süre sonunda YDS’de A ve B seviyesinde sonuç elde edeceğinizi garanti ediyoruz.

 

YDS Smart Eğitim Paketi Fiyatı Ne Kadar?

Paket içeriği ile ilgili olarak fiyatlandırmaya dair bilgi vermemiz gerektiğinde sizleri YDS Smart ana sayfasına yönlendiriyoruz. Nitekim satın alabileceğiniz toplamda dört farklı paket var ve bu paketlerin fiyatlandırması içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma zaman içerisinde değişkenlik gösterebilmektedir. Şu an için kampanyalı satış fiyatı söz konusudur ve normal satış fiyatının çok daha altında bir fiyat dahilinde satışa sunulmaktadır. Bu yazıyı okuyor olmanız itibariyle ilgili kampanyalı fiyatlar hala geçerliyse, bu durumu yine YDS Smart ana sayfasında görebilirsiniz.

 

Kampanyalı fiyatlar dahilinde çok daha uygun fiyata satın alabileceğiniz bu seti, satın alma işlemi sonrasında akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan kolayca kullanabilir, içerisinde yer alan eğlenceli videoları hiç sıkılmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Sınava tam anlamıyla hazır olmanızı sağlayacak, motivasyonunuzu yükseltecek videoların da yer aldığı bu set içeriğini kısa bir süre zarfı içerisinde tamamlamanız mümkündür. Başka bir yerde bulamayacağınız bu öğretim tekniği ile sizlere oldukça iyi sonuç elde edeceğinizi garanti ediyoruz. Sadece günlük en azından 1-2 saat gibi bir süreyi bu sete ayırmanız ve her bir videoyu ortalama 3-4 tekrar kez izlemeniz yeterli olacaktır. Diğer bir çok yönteme kıyasla en hızlı ve en kalıcı sonucu elde edebileceğiniz bir YDS’ye hazırlık setidir. YDSSMART Eğitim Seti paketlerini incelemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir