YDS En Çok Çıkan Kelimeler Hızlı Bir Şekilde Nasıl Ezberlenir?

YDS’de en çok çıkan kelimeleri ezberlemeniz önemlidir. Çünkü istatistiklere dayanılarak belirlenen bu kelimelerin gelecek sınavda da karşınıza çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Tüm bu kelimeleri tek tek saydığınızda ise binlerce kelime karşınıza çıkmaktadır. Peki bu binlerce kelimeyi tek tek ezberlemek gerçekten de çok zor ve uğraştırıcı değil mi? Evet öyle ve sizlere bu yazımızda tüm bu kelimeleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz.

 

Öncelikli olarak sınavda çıkan kelimelerin derlendiği bir yöntemden bahsediyoruz. Bu yöntem bir set haline getirilmiş ve set içeriğinde toplamda 3000 adet YDS’de en çok çıkan kelimelere yer verilmiştir. Yani sizler bu seti bitirdiğiniz zaman rahatlıkla sınavda en iyi seviye olan A seviyesine ulaşmış olacaksınız. Seti bitiren bir çok aday A ve B seviyelerinde puanlar almaktadır. Bunun nedeni ise set içeriğinde YDS’de en çok çıkan kelimeler yer almasıdır. Bu kelimelerin öğrenilmesi sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü set içeriğinde yer alan kelimeleri öğrendiğiniz taktirde YDS’de çıkan 80 sorunun her birisini anlamanız da çok daha kolay bir hale gelmektedir.  Soruları anlamanız, beraberinde doğru şıkkı belirleyebilmenizi de kolaylaştırmaktadır. Yani aslında farkında olun ya da olmayın tüm soruların çözüm aşamasında kelime hazneniz ölçülmektedir.

 

Dolayısıyla sınava kadar ki olan sürede ne kadar fazla kelime öğrenirseniz, sınavda net yapma şansınızı o kadar çok yükseltmiş oluyorsunuz. Bu bağlamda sizlere YDS Smart eğitim setinden bahsedeceğiz. Bu eğitim seti sayesinde günlük sadece 1-2 saat gibi kısa bir sürenizi ayırarak, YDS’de en önemli kelimeleri ezberleyebilirsiniz. Üstelik bu set içeriğinde sadece eğlenceli ve aynı zamanda eğitici videolar yer almaktadır.

 

Video İzleyerek YDS’de En Çok Çıkan Kelimeler Nasıl Ezberlenir?

 

Video izleyerek öğrenmenin mantığı esasında video içeriğinde yatan kurgudadır. Çünkü çizgi film tadındaki videolarda kurgular tamamen sizin hafızanıza yerleşmektedir. Her bir videoyu, bir defa izlemeniz bile yeterli olurken, videoları önerilen 3-4 tekrar ile izlemeniz ise tam anlamıyla ilgili kelimelerin hafızanızda kalıcı olarak yerleşmesini sağlayacaktır. Video içerikleri ile ilgili olarak değinmek istediğimiz bir diğer önemli nokta ise kelimelerin sizlere sadece görsel kurgu olarak değil aynı zamanda sesler ile de öğretiliyor olmasıdır. Bu sayede sizler sınavda kelimeyi gördüğünüz zaman hatırlamasanız bile telaffuz ettiğinizde ses olarak anımsayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı durum, bir başka durum senaryosu olarak, aynı kelimeleri yabancı dildeki bir filmden duymanızda da geçerli olacaktır. Filmde geçen aynı sözcükleri telaffuzları sayesinde hatırlayacak ve kelimenin anlamı ile zaten doğrudan bağdaştırmış olacağınızdan dolayı anında kelimeyi anımsayacaksınız.

 

Aşağıda yer alan örnek videoyu izlerseniz bu tekniğin gerçekten de başarılı olduğunu görebilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w5NbC1A3G30

 

Örnek video sizlere ilk etapta eğlenceli bir animasyon filmini anımsatmış olabilir ki gerçekten de bu videolar eğlenceli çocuk animasyon filmleri gibidir. Ancak içerik ise her düzeyde yetişkin ve YDS’ye hazırlanan bireylerin rahatlıkla anlayabileceği türdendir. İzlerken hiç sıkılmayacağınız bu videolar sayesinde sınavda sizin için önemli olan tüm kelimeleri öğrenmiş olacaksınız. Örnek videoyu izlediğinizde zaten bir kaç kelimeyi öğrenmiş oldunuz bile! İsterseniz hemen şimdi videoda sizlere öğretilen kelimeleri tekrar edebilir ve bu yöntemin ne kadar da başarılı olduğunu bizzat kendiniz test edebilirsiniz. Bu set hemen her yerde kolay bir şekilde çalışabilir bir set olması ile de beğeni kazanmaktadır. Satın alma işlemi sonrasında dilediğiniz zaman kelime öğrenme çalışmanızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

YDS’de 70 ve Üzeri Puan Alma Garantisi!

 

YDS Smart YDS’ye hazırlık eğitim seti içeriğinde aday mevcut durumuna uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürebileceği gibi sınava sıfırdan çalışmaya da başlayabilir. Çünkü set içeriğinde yer alan videolar zaten sıfırdan başlayıp, sınavda ulaşılabilecek en yüksek seviyeler olan A ve B seviyelerine kadar ulaşmayı sağlamaktadır. Bu süreçte adayın kelime çalışmalarına ek olarak bol bol deneme sorularını çözmelerini de öneriyoruz. Bu sayede kelime öğrenme videolarından öğrendiği kelimeleri uygulayabilecek ve öğrendiği kelimelerin, soru çözme aşamasında ne kadar da faydalı olduğunu fark edecektir.

 

Bu seti tamamlayan adayların sınavda 70 ve üzerinde puan alması çok kolay ve hatta garantidir!

 

Aşağıda yer alan videoyu izleyin ve YDS’de en çok çıkan kelimeleri nasıl da hızlı ve kolay bir şekilde öğreniyor olduğunuzu bizzat kendiniz test edin!

 

https://www.youtube.com/watch?v=IP2spMZb7X8

 

Örnek videoda sizlere sadece kurgu değil aynı zamanda sesler de öğretilmektedir. Yani sizler bu kelimeleri duyduğunuzda da aklınıza anlamları gelecektir. Videoyu sadece bir defa izlemiş olmanıza rağmen, videoda geçen kelimelerin aklınızda kaldığını fark ettiniz mi? İşte YDS Smart seti içeriğinde bu videolar bulunuyor ve normal şartlarda bu videoları bir defa izlemeniz bile yeterli olurken, önerimiz olarak 3-4 tekrar ile izleyerek en iyi kalıcılığı sağlayabilirsiniz. Sonrasında sınavda yada başka bir yerde karşınıza çıkacak bu kelimelerin anlamlarını da hemen hatırlamış olacaksınız. Artık hemen her yerde kelime ezber çalışmanızı sürdürebilirsiniz. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızdan eğlenceli videoları izleyerek sıkılmadan YDS’de en çok çıkan kelimeleri ezberlemenin keyfini çıkartın! Diğer sıkıcı yöntemler ile sıkılmaya ve zaman kaybetmeye son!

 

YDS Smart Eğitim Seti Fiyatı Ne Kadar?

 

Satın alacağınız pakete göre fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Temel, orta ve ileri seviye paketler satışa sunulmuştur. Bu paketlerin hepsinin dahil olduğu paket ise full paket olarak adlandırılmıştır. Full paket, sınava en baştan sıfır olarak hazırlanmaya karar vermiş adaylar için uygun niteliktedir. Full paket aynı zamanda fiyat bakımından da en avantajlı tercih olup, sınava hazırlık sürecinde temelini sağlamlaştırmak isteyen adaylar için de yine full paketin uygun nitelikte olduğunu söylemeliyiz.

 

YDS Smart seti içeriğinde yer alan paketler ve aynı zamanda full paket şu an daha fazla adaya ulaştırılması amacıyla özel bir indirim fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Sizler de bu yazıyı okuyor olmanız itibariyle eğer indirimli fiyat satışı dahilinde satışlar devam ediyorsa, sizlere bu fiyattan faydalanarak normal fiyatının çok daha altındaki bu satış fiyatı ile çok daha avantajlı bir şekilde satın almanızı öneriyoruz.

 

YDS Smart eğitim setinin sizlere bir çok avantajı sunuyor olduğunu dikkate alın;

*Her an her yerde dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz.

*Diğer sıkıcı kelime ezberleme yöntemleri ile zaman kaybetmeye ve sıkılmaya son!

*Bu set ile birlikte bireysel olarak ya da arkadaşlarınız ile de çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

*Bu set ile öğrendiğiniz kelimeler sayesinde sınavda çıkacak tüm soruları anlayabilecek ve çok daha kolay bir şekilde çözebileceksiniz.

*Sıkıcı konu anlatımlı ders videolarını unutun çünkü set içeriğinde izlenmesi son derece eğlenceli videolar ve sizlere motivasyonunuzu arttıracak videolar bulunmaktadır.

*Her öğrendiğiniz kelime ile motivasyonunuz yükselecek, sınav yaklaştıkça endişelenmeyecek aksine rahat bir psikoloji ile sınava hazır olacaksınız.

 

YDS’de başarının anahtarını oldukça uygun bir fiyat dahilinde satın alabilirsiniz. Sadece bir defa satın alırsınız ve sonrasında dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda çalışırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir