YDS Fiiller için En Kolay Ezberleme Yöntemi

Fiil türünden kelimeler, sınavda hemen hemen tüm sorularda karşılaşacağınız kelimelerdir. Maalesef ki sadece bu kelimelerin normal hallerini ezberlemek bazen yeterli olmayabiliyor. Geçmiş hallerini de bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenden dolayı YDS fiiller için en kolay ezberleme yöntemi olarak sizlere bir fiilin farklı hallerini de öğrenmenizi öneriyoruz. Dolayısıyla fiilleri düzenli-düzensiz olarak ayırmanız, çalışmanızı daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilmenizde etkili olacaktır.

 

İsim kökenli kelimelerin anlamlarını metnin genelini okuyarak tahmin edebilmeniz mümkün iken fiil türünden kelimeler için aynı durum söz konusu değildir. Dolayısıyla da sınavda karşınıza çıkacak olan fiil türünden kelimelerin anlamlarını mutlaka biliyor olmanız gerekmektedir. Bu bağlamda fiilleri akılda kalıcı bir yöntem ile ezberlemeniz en doğrusudur. Sizlere YDS’de en çok çıkan fiiller için akılda kalıcı bir şekilde ezberleyebileceğiniz yöntemden bu yazımızda bahsedeceğiz. Bu yöntem ile kısa süre içerisinde bir çok fiili kolay ve akılda kalıcı bir şekilde ezberleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Daha önce YDS fiiller ezberlemek ya da YDS’de en çok çıkan kelimeleri ezberlemek üzerine bir çok farklı yöntemi denemiş ya da duymuş olabilirsiniz. YDS Smart seti içeriğinde yer alan videolarda uygulanan yöntemi ise daha önce hiç duymadığınızdan eminiz. Da-vinci yöntemi adı verilen bu yöntem sayesinde dakikalar içerisinde onlarca kelimeyi kolayca ezberleyebiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken, çizgi film tadında hazırlanmış olan videoları izlemektir. Mesela aşağıda bu tarz örnek bir videoyu bulabilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w5NbC1A3G30

 

Videoyu izledikten sonra bu yöntemin gerçekten de işe yarıyor olduğuna artık siz de eminsiniz. Öyleyse neden bu tarz videoların yer aldığı YDS Smart eğitim setini satın alarak, sınava kadar olan süreyi en iyi bir şekilde değerlendirmiyorsunuz? Sizlere kısa sürede, bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde YDS’de en çok çıkan fiilleri öğretecek başka bir yöntemi bulamayacağınızdan eminiz.

 

YDS Smart Eğitim Seti Sizlere Ne Kazandıracak?

 

Özellikle de diğer kelime ezberleme yöntemleri ile kıyasladığınız zaman, bu yöntem ile YDS fiiller ve diğer kelimeleri ezberlemenin sizlere bir çok açıdan fayda sağlayacağını söylememiz mümkündür.

 

Buna göre;

*En başında zamanınızı kendiniz yönetiyorsunuz. Yani günün dilediğiniz saatlerinde videoları dilediğiniz kadar izleyebiliyorsunuz. Herhangi bir saatte, herhangi bir yerde olma zorunluluğunuz yok! Bu sayede günün belirli bir bölümünde işte, okulda ya da bir yerde geçirebilir, kalan zamanı en iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

*Bu yöntemde oldukça akılda kalıcı senaryolar uygulanmaktadır. Bu senaryoların uygulandığı kelimeleri unutmanıza imkan yok!

*Pek çok kelimenin öğretimi sadece görsel değil aynı zamanda işitsel olarak gerçekleştirilmektedir. Bu da demek oluyor ki, söz konusu kelimenin okunuşundan da anlamı aklınıza gelmektedir.

*Diğer pek çok yönteme kıyasla en eğlenceli yöntem olduğunu söylememiz mümkündür.

*Bu set, sınava 3-4 ay gibi iyi bir süresi olan adaylar için uygulanabilir nitelikte olduğu kadar, 1-2 ay süresi kalan adaylar için de uygun niteliktedir.

*Bu set ile çalışmalarınızı sürdürebilmeniz için günlük 5-6 saat gibi uçuk süreler ayırmanıza gerek yoktur. Çünkü ortalama 1-2 saat gibi bir süre yeterli olmaktadır. Ancak elbette ki daha fazla zamanınız varsa, videoları tekrar tekrar izleyebilir ve bu sayede daha kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

*Bu set hem YDS’ye sıfırdan hazırlanacak adaylar, hem de orta ya da ileri seviyeden itibaren başlayacak adaylar için uygun niteliktedir. Nitekim aday, seviyesine uygun bir şekilde paket satın alabiliyor ve bu sayede doğrudan seviyesine uygun bir şekilde başlangıç yapabiliyor.

 

Daha bir çok avantajları ile YDS Smart Eğitim seti bir çok farklı YDS’ye hazırlık senaryosuna uygun nitelikte bir set olma özelliğindedir. Bu bakımdan tüm aday profillerine uygun bir çalışma imkanı da sağlamaktadır.

 

YDS Smart Eğitim Paketi ile Hangi Kelimeleri Ezberlemiş Olacaksınız?

 

Kısacası bu paket, sınavda ihtiyaç duyduğunuz tüm kelimeleri kapsamaktadır. Kelimeler paketler halinde satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla da ihtiyaç duyduğunuz paketi satın alabilir ya da sıfır baştan öğrenmeye başlayabilirsiniz.

 

Buna göre;

*Temel paket içeriğinde temel İngilizce YDS dil bilgisi konuları anlatılmakta ve beraberinde 1000 adet temel YDS kelimeleri yer almaktadır.

*Orta seviye paket içeriğinde ise ileri seviye YDS’de en çok çıkan 2000 adet kelime yer almaktadır.

*İleri seviye paket ise pharsal verbs paketi olarak da adlandırdığımız, toplamda 310 adet YDS fiiller kapsayan pakettir.

 

Bu üç paketi ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi “full paket” adı altında bir bütün olarak da satın alabilirsiniz. Bu üç paket içeriğinde toplamda 3000 adet YDS’de en çok çıkan kelimeler ve 310 adet YDS’de en çok çıkan deyimsel fiiller yer almaktadır. Bu paket içeriğini tamamladığınızda, sınava tam anlamıyla hazırlanmış olacaksınız ki, bu paket içeriğinde zaten ilgili istatistiklere göre YDS’de en çok çıkan ve aynı zamanda gelecek sınavda da çıkma ihtimali en yüksek olan kelimeler yer almaktadır. Dolayısıyla da bu paketi tamamladığınızda iyi seviye olan B seviyesine ve çok iyi olan A seviyesine ulaşmış olacaksınız. Sonuç itibariyle sınavda 80+ üzeri bir puan almanız büyük bir ihtimal dahilindedir.

 

YDS Smart Eğitim Seti Fiyatı Ne Kadar?

 

Yazımızın bir kısmında da belirttiğimiz gibi set içeriği seviyelere göre; temel, orta ve ileri olarak bölünmüştür. Bu parçaları ayrı ayrı satın alabilir ya da hepsi dahil “full paket” olarak da satın alabilirsiniz. Fiyatlar bakımından incelediğimizde ise full paketin çok daha avantajlı olduğunu görüyoruz. Bunun nedeni ise full paket tercih edenler için özel bir indirimin uygulanıyor olmasıdır. Dolayısıyla da full paketi satın alarak aynı zamanda sınava sıfır baştan temiz bir şekilde başlangıç yapmak ve ileri seviyeye kadar gelebilmek için ihtiyaç duyduğunuz YDS fiiller ve diğer tüm bilgileri de elinizin altında bulundurmuş olacaksınız. Bununla beraber oldukça uygun bir fiyat dahilinde ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

YDS Smart seti paketleri ve full paket ile ilgili güncel fiyat bilgisini sitenin ana sayfasında görebilmeniz mümkündür. Fiyatlar zaman içerisinde değişkenlik gösterebilir ancak şu an için daha fazla adaya ulaşabilmek ve dolayısıyla da tanıtım amacıyla kampanyalı fiyat dahilinde satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla kampanyalı fiyat dahilinde satın alma işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.

 

Satın alma işlemi web sitemiz üzerinden tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte olup, satın alma işlemi sonrasında ise tarafınıza ulaştırılacak set içeriğini; akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan rahatlıkla kullanabilir, çalışmalarınıza vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Sınava yaklaştığınız her bir günü en iyi bir şekilde değerlendirmek için bu set başka hiç bir yerde bulamayacağınız bir fırsatı sizlere sunmaktadır. Hemen şimdi satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve hızla geçen zamanı en iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu set içeriği sizlere motivasyon verecektir ve sınav yaklaştığında endişeli ruh halinden kurtulacak, yerini öz güven dolu bir ruh hali alacaktır. Bu seti satın almakla başarı için önemli bir adım atmış olacaksınız. Her bir videoda eğlenmiş ve aynı zamanda sizin geleceğinizi etkileyecek bir sınav olan YDS’de başarı için önemli kelimeleri öğrenmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir